top of page

Grupo

Público·4 miembros

Outlast 2 Indir


Outlast 2 Indir - Korku Oyunu İncelemesi
Outlast 2, Red Barrels tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir korku oyunudur. Outlast serisinin ikinci oyunu olan Outlast 2, ilk oyundan farklı karakterler ve farklı bir ortamda geçmektedir. Outlast 2, insan zihninin karanlık sırlarına ve kötülüğün derinliklerine bir yolculuktur.


Download File: https://provrofrigre.blogspot.com/?file=2w3YRj


Oyunda Blake Langermann adında bir kameramanı yönetiyorsunuz. Eşiniz Lynn ile birlikte cesur ve derin araştırmalar yapan gazetecilersiniz. Sadece Jane Doe olarak bilinen hamile bir kadının imkansız gibi görünen cinayetini araştırıyorsunuz. Bu araştırma sizi Arizona çölünün kilometrelerce ötesine, hiç kimsenin aydınlatamadığı bir karanlığa ve delirmenin tek akıllıca şey olabileceği bir yozlaşmaya götürüyor.


Outlast 2, Steam üzerinden indirilebilir bir oyun olarak satılmaktadır. Oyunun Türkçe yaması da mevcuttur. Outlast 2'nin demo sürümünü de Steam üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir: • 64 Bit Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 işletim sistemi. • Core i3-530 işlemci. • 4 GB RAM. • 1GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870 ekran kartı. • 30 GB boş disk alanı.
Outlast 2, gerilim ve korku dolu bir oyun deneyimi sunmaktadır. Oyunda gizlenme, kaçma ve hayatta kalma mekanikleri ön plandadır. Oyunda karşılaşacağınız düşmanlar, çevre ve atmosfer sizi sürekli tedirgin edecektir. Oyunun hikayesi de sizi şaşırtacak ve meraklandıracak pek çok gizem ve sır içermektedir.


Eğer korku oyunlarını seviyorsanız, Outlast 2'yi indirmek için vakit kaybetmeyin. Outlast 2, size unutamayacağınız bir korku macerası yaşatacak.


 • Acerca de

  ¡Bienvenido al grupo! Puedes conectarte con otros miembros, ...

  Página del grupo: Groups_SingleGroup
  bottom of page